Dnes je   Úterý, 12.12.2017
    Informace pro občany Nejlevnější řešení energií
Nejlevnější řešení energií PDF Tisk Email
Pátek, 05 Únor 2016 12:16

Celorepublikově úspěšný projekt Obec Občanům, díky kterému už přes 50 tisíc občanů šetří své náklady za energie, dorazil i do Bobrové. Společnost Terra Group Investment zde chystá pořádat elektronickou aukci, do které zapojí transparentní a prověřené dodavatele. "Pro občany hrají nejen příznivé podmínky na trku, kdy ceny komodit na trhu neustále klesají, ale také to, že si lidé v Bobrové mohou ověřit kvalitu servisu a dodržování veškerých férových podmínek u svých sousedů a známých," říká Milan Bittner ze společnosti Terra Group Investment.

Proč by se měli občané Bobrové zapojit do elektronické aukce? Hlavním důvodem jsou významné úspory. Oproti běžným cenám na trhu dokážeme získat výhodnější podmínky v řádech desítek procent. Aktuálně například v průměru o 26% oproti dominantnímu dodavateli energií. Ale spolu s tím zabezpečíme také veškerý servis a právní ochranu. Občan se nemusí vůbec o nic starat, protože celé jednání o cenách a podmínkách za něj vyřídí firma.

Jak elektronická aukce probíhá?
Terra Group má výhodu, že každý měsíc má od 1000 až 2000 nových zákazníků. Ty dokážeme sloučit do jednoho balíčku a vyjednat tak pro ně mnohem lepší výchozí podmínky při jednání s dodavateli. Zatímco jeden člověk nebo jedna firma není pro dodavatele natolik atraktivní, aby se předháněli ve výhodných podmínkách - tisíc jim již za to stojí. Díky tomu dokážeme nastavit už naše vyvolávací ceny tak nízko, že se jim nevyrovná žádná aktuální nabídka na trhu. Díky tomu mají dodavatelé ještě možnost odhazovat další koruny.

Jak probíhá spolupráce s vítězným dodavatelem?  Všechny smlouvy se uzavírají na příštích 24 měsíců. Po tuto dobu jsou garantovány i veškeré smluvní a cenové podmínky. Celý převod a veškeré papírování zajistí firma.

S kým spolupracujeme?  Se všemi prověřenými dodavateli. To jsou největší hráči na trhu, tak co slíbí také platí. Často se také stává, že se odběr ani nepřevání - lidé zůstanou u stejného dodavatele, ale však za velmi výhodnou cenu energií.

Jak se přihlásit? Jednoduše. Prostřednictvím portálu www.obecobcanum.cz. Nemusíte tedy nikam docházet a vše si můžete zařídit z domova.

Nebo na úřadu městyse Bobrová:

 ve středu 10.února 2016 od 15,00 hodin do 16,00 hodin  

ve středu 24.února 2016 od 15,00 hodin do 16,00 hodin.

Na podatelně úřadu se také  můžete zapsat do nezávislé soupisky zájemců, doložíte potřebné dokunenty a budete firmou Terra Group telefonicky kontaktováni.

Další informace Vám rád podá pan Milan Bittner tel. 730583391.

 

 

 

 

Obrázky Bobrové

Bobrova-3.jpg

Kontaktní informace

Adresa:
Městys Bobrová
Bobrová 138
okres Žďár n. Sázavou
kraj Vysočina
592 55

Telefon:
566 673910 - ekonomka
566 673210 - kancelář
Fax:
566 673910


Představitelé obce

Starostka:
Zdeňka Smažilová

Místostarosta:
Jan Pokorný

Leoš Mikišek

Členové rady:
Petr Tulis
Jiří Svoboda

Odběr novinek

Zde vložte Váš email:

 Nápověda

Statistika

Reklama