Dnes je   Sobota, 25.11.2017
    Aktuality 4. setkání harmonikářů v Bobrové
4. setkání harmonikářů v Bobrové PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 13 Srpen 2012 10:00

V neděli 5. srpna 2012 se příznivci hudby a harmonikářů sešli v Bobrové na hřišti u sokolovny. Konalo se zde již 4. setkání harmonikářů.  Na setkání přijelo 39 účinkujících, dokonce mezi nimi byly i čtyři děti: Isabellka z Kašavy a Vendulka, Tamarka a Anetka Vázlerovi z Víru. Jednotlivá  vystoupení  harmonikářů moderoval pan Kopecký.

 Počasí setkání přálo možná až příliš, slunce celé odpoledne neopustilo oblohu. Naštěstí si návštěvníci měli možnost zakoupit občerstvení, které za jistil Sbor dobrovolných hasičů Bobrová. Dále si návštěvníci mohli prohlédnout a zakoupit ručně malovaná trička a šperky z korálků a Fima. Dětští návštěvníci s radostí využili možnost pobavit se na skákacím hradě, za jehož zapůjčení městys Bobrová děkuje SDH Jámy. Někteří občané Bobrové se na místo setkání dopravili historickou kyvadlovou dopravou. Historický autobus zapůjčila firma ZDAR, a.s. ze Žďáru nad Sázavou, za což jim patří také velké poděkování.
 
4. setkání harmonikářů se opět vydařilo, je obdivuhodné, že i v horkém počasí harmonikáři neztratili dobrou náladu a chuť hrát a zpívat.
 
 

Obrázky Bobrové

lekarna_velka.jpg

Kontaktní informace

Adresa:
Městys Bobrová
Bobrová 138
okres Žďár n. Sázavou
kraj Vysočina
592 55

Telefon:
566 673910 - ekonomka
566 673210 - kancelář
Fax:
566 673910


Představitelé obce

Starostka:
Zdeňka Smažilová

Místostarosta:
Jan Pokorný

Leoš Mikišek

Členové rady:
Petr Tulis
Jiří Svoboda

Odběr novinek

Zde vložte Váš email:

 Nápověda

Statistika

Reklama