prezentace místních podnikatelů

MAS Zubří země, o.p.s. se zapojila do projektu Národní sítě MAS ČR – Regiony sobě. Jedná se o projekt na podporu lokální ekonomiky. Součástí je webová prezentace, která slouží k propojení lokální nabídky producentů s nejen místními konzumenty. Přímo pro území MAS Zubří země (Novoměstsko, Bystřicko, Nedvědicko) bude fungovat na webové adrese: http://www.regionysobe.cz/zubrizeme/, kde si může každý vyhledat podnikatele z různých odvětví (obchody a prodejny / potraviny a přírodní produkty / řemesla / rukodělné výrobky / služby / stravování a ubytování) působící na území MAS Zubří země. Webová stránka www.regionysobe.cz funguje napříč Českou republikou. Zákazník bude moci kontaktovat podnikatele a objednat si u něj voucher. Podnikatel pak zákazníkovi vystaví fakturu a po zaplacení mu pošle e-mailem voucher na službu nebo produkt. Web ale funguje i bez voucherů – prostě jako prezentace místních podnikatelů.

Cílem není jen propagovat tisíce drobných regionálních producentů, ale vytvořit i unikátní databázi toho nejkvalitnějšího, co nám venkov dává a co je třeba zachovat. Toho doufáme využijí nejen zákazníci z regionů, ale také miliony turistů, kteří stráví letošní léto v Česku.

  Celá webová stránka i databáze je zdarma a budeme rádi, když ji podnikatelé různých odvětví využijí.

 Prezentace každého regionálního podnikatele bude obsahovat identifikační a kontaktní údaje, informace o činnosti a vyráběném sortimentu, fotografie výrobků a umístění na mapě ČR.

 V případě, že se podnikatel chce na webu prezentovat, nechť kontaktuje správce webu pro území MAS Zubří země - Mgr. Anetu Šlechtovou na emailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 566 590 394 nebo 731 499 188.

Back to Top