Zápis do MŠ

Zápis do MŠ se uskuteční ve středu 6. 5. 2020 od 8,30 do 12,00 a od 13,00 do 16,30 hodin v budově mateřské školy. Vzhledem k mimořádným opatřením a stanovisku MŠMT ČR proběhnou zápisy bez osobní přítomnosti dětí. Pokud vám uvedený termín nevyhovuje, můžete si domluvit individuální termín zápisu, k tomu prosím použijte e-mailovou adresu školy.

Ve výše uvedeném čase obdržíte žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání a informace o průběhu a organizaci pobytu dítěte v MŠ. S vyplněním žádosti Vám rády na místě pomůžeme. Pokud máte zájem o zaslání žádosti k předškolnímu vzdělávání předem, kontaktujte nás na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

U zápisu je nutné doložit rodný list dítěte a jeho očkovací průkaz.

Vyplněnou žádost lze zaslat s povinnými přílohami (kopie rodného listu a očkovacího průkazu dítěte) datovou schránkou nebo e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem. Není možné poslat pouze prostý mail! Vyplněné žádosti můžete také zaslat poštou nebo vhodit se všemi přílohami do poštovní schránky MŠ, která je umístěna na budově školy při příchodu k hlavnímu vchodu vlevo.

Přednostně budou posuzovány žádosti podané ke dni zápisu, tj. k  6. 5. 2020. Ostatní žádosti budou posuzovány individuálně.

Back to Top