Nově instalovaný rozhlas

V naší obci je nově instalovaný rozhlas, který je zatím ve zkušebním provozu. Prosíme občany, aby nahlásili případné nedostatky a to buď osobněna úřadu městyse Bobrová, nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Nový rozhlas je součástí projektu protipovodňových opatření městyse Bobrová.

Děkujeme za trpělivost a omlouváme se za vzniklé potíže spojené s instalací a zkušebním provozem rozhlasu.

Protipovodňová opatření městyse Bobrová

Název akce (projektu):Protipovodňová opatření městyse Bobrová

 Identifikační číslo EDS:115D312040292

Realizace:07 – 08 /2018

Investor: Městys Bobrová

Zhotovitel: Rozhlasy Bártek (bezdrátový rozhlas) Envipartner   (Digitální povodňový plán)

 Poskytovatel dotace: Ministerstvo životního prostředí ČR

Celkové náklady: 2 049 320,00 Kč

Dotace z MŽP ČR:                  1 434 524,00 Kč                                                                                         Vlastní zdroje (rozpočet obce):     614 796,00 Kč

Bezdrátový rozhlas – montáž je provedena, rozhlas je ve zkušebním provozu. Účelem akce bylo vytvořit projekt spočívající ve zpracování digitálního protipovodňového plánu a pořízení lokálního výstražného a varovného systému ochrany obyvatel. Součástí je i zařízení na měření srážek a čidlo na měření výšky hladiny v řece. Akce je předána k 31.8.2018, není vyfakturována.

Meterologické informace o Bobrové je možné sledovat po zadání v internetovém vyhledavači:                   „Povodňový portál.cz“ dále „Monitoring“ (zadání obec: Bobrová).

Back to Top